sklep z panelami firmy Parador

sklep z panelami firmy Parador

Jesteśmy fachową firmą zajmującą się sprzedażą najwyższych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających wymaganiom nowoczesnych, wymagających klientów. Prowadzony przez nas punkt internetowy istnieje na rynku już od dziesięciu lat i każdego dnia zyskuje coraz lepsze opinie wśród kupujących. Działamy w branży od 20 lat i bezustannie się rozwijamy oferując perfekcyjne rozwiązania znane współczesnemu rynkowi.

Panele podłogowe – klasa, prostota oraz minimalizm w jednym

Konstruując sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – pragnęliśmy dać naszym klientom to, czego nie znajdą wśród konkurencyjnych sklepów. Liczne rekomendacje potwierdzają, że ten zamysł został osiągnięty, co dla należącej do nas kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym wyróżniają się nasze panele?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w naszej idealnej szerokiej ofercie instalowane są metodą bezklejową, na tak nazwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest specjalnymi, samozatrzaskowymi piórami. Śmiała podłoga pojawia się błyskawicznie oraz nie potrzebne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Konkurencyjna cena – Parador sklep powstał z myślą o każdym kliencie, w następstwie tego panele odnajdujące się w naszej klarownej szerokiej ofercie znamionują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Ciekawy, modny design – niebanalne wzornictwo powoduje, że nasze panele wyglądają niczym prawdziwe, naturalne drzewo! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie posadzek w czystości nie powoduje jakichkolwiek problemów!

•             Trwałość oraz odporność na uszkodzenia – na nasze panele udzielana jest gwarancja producenta, to naturalnie dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że kolejna podłoga będzie akompaniować Wam w nienagannym stanie przez długie lata!

 

Czeka na Ciebie skład doświadczonych sprzedawców!

Nasza firma funkcjonuje w oparciu o wiadomą i solidną politykę. Wśród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, jacy zawsze służą klientom kompetentną radą oraz pomocą w wyborze porządnego modelu paneli. Nie rekomendujemy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie posiadamy w swojej ogromnej ofercie. To fundament, na którym od początku aktywności oparliśmy budowę marki.

 

Oferta dla najbardziej wymagających

Wiemy, że wśród naszych klientów są również tacy, dla jakich panele to zdecydowanie za mało! Naturalnie dla nich posiadamy w swoim asortymencie najlepszej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi warstwami lakieru ochronnego. Ich zestaw nie różni się od montażu paneli podłogowych. Podobnie jak one deski układa się metodą bezklejową.

Posadzka w jeden dzień!

Czasy, w których na wymarzoną podłogę wypada było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Dzisiaj nawet największą powierzchnię wolno wykończyć w maksymalnie parę dni. Wykwalifikowani zawodowcy nieraz potrzebują tylko kilku godzin. To o wiele reorganizuje proces remontu i daje szansę na gigantyczne oszczędności!

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zapoznania się z stworzonym przez nas pełnym asortymentem oraz do zakupów. Jeżeli nurtują Państwa jakiekolwiek zapytania lub też niepewności zachęcamy również do kontaktu a ochoczo na wszystkie odpowiemy!

Źródło: parador panele

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *